Publications Office of the EU
Polen-Tarnów: Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Tarnów: Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar

  • Publicerat
    21/05/2014
  • Tidsfrist
    06/06/2014
  • Anbudsöppning
    06/06/2014
  • Tilldelat
    27/06/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: PL217 Tarnowski
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
135,990.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
147,297.42 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
12
Upphandlingens referensnummer
PN/9.2/35/2014/B
Beskrivning

I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Prace będą polegać na wykonaniu przejść pod ulicami zlokalizowanymi w granicach administracyjnych miasta Tarnowa dwoma rurami stalowymi o średnicach i długościach zgodnych z wymaganiami projektu. [Zakres prac zgodny z Załącznikiem Nr 1 do SIWZ obejmującym wskazanie zakresu przedmiotowego zamówienia - zadania od 1 do 12, mapy z przebiegiem sieci oraz profile podłużne.
Rury stalowe (osłonowe) o długościach handlowych dostarcza Zamawiający. Połączenia spawane rur osłonowych realizuje Wykonawca.
Zadanie 1
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od punktu Z-7 do punktu Z-8 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813 (długość przewiertu 12 m) i fi910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 2
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory P-1 do punktu Z-1 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 10 m).
Zadanie 3
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-6 do punktu Z-9 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 4
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-15 do punktu Z-16 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 5
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-21 do punktu Z-22 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 6
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-14 d do punktu Z-15 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813/910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 7
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (1), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-5 do Z-6 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 8
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (2), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-8 do Z-9 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 8 mb
Zadanie 9
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (3), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-21 do Z-22 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 10
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (4), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-31 do Z-31a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 11 mb
Zadanie 11
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (5), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-62 do Z-62a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 12
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (6), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-53 do budynku nr 4 - średnica rury przewiertowej fi 273 – długość przewiertu: 8 mb
II. Roboty budowlane – przejścia pod drogami wyspecyfikowane w zadaniach od nr 1 do nr 12 wykonywane będą w ramach zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oś priorytetowa 9 "Infrastruktura Energetyczna Przyjazna Środowisku i Efektywność Energetyczna", działanie 9.2 „Efektywna dystrybucja energii”, projekt pn. „Ograniczenie strat i poprawa pewności dostaw ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczej w Tarnowie”.
III. I. Wykonawca realizujący zamówienie zobowiązany jest do wykonywania swoich zadań z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
III.II. Zamawiający dostarczy na swój koszt wszystkie plany czasowej organizacji ruchu zatwierdzone przez kompetentny organ, które warunkują rozpoczęcie prac w obrębie każdego z zadań.
III.III. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę przeprowadzenia wizji lokalnej terenu, na którym Wykonywane będą prace objęte przedmiotem zamówienia.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/06/2014 10:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.