Publications Office of the EU
Polen-Kraków: Kringutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Kraków: Kringutrustning

  • Publicerat
    17/11/2020
  • Tidsfrist
    18/12/2020
  • Anbudsöppning
    18/12/2020
  • Tilldelat
    15/02/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30232000 Kringutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
8,130.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
KC-zp.272-627/20
Beskrivning

Dostawa i montaż urządzenia wielofunkcyjnego dla WGGiOŚ KMPiG – KC-zp.272-627/20, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt 3.1 SIWZ.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://e-propublico.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/12/2020 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
8,130.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Progress Systemy Komnputerowe Sp. z o.o.
Postadress: al. Mickiewicza 27
Ort: Kraków
Postnummer: 31-120
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.