Publications Office of the EU
PL-Warszawa: Trycktjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Warszawa: Trycktjänster

  • Tilldelat
    10/12/2010
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79820000 Trycktjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
30,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
37,576.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
48/10
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT Wydawnictwa reklamowego - czteroczęściowego kalendarza trójdzielnego na 2011 rok oraz druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT wydawnictwa ”Raport Przemysłu spotkań w Polsce – Poland Meetings Industry Report 2010”.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
30,000.00
Slutligt kontraktsvärde
37,576.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.