Publications Office of the EU
Polen-Radomyśl nad Sanem: Verktygsmaskiner för träbearbetning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Radomyśl nad Sanem: Verktygsmaskiner för träbearbetning

  • Publicerat
    20/04/2016
  • Tidsfrist
    14/06/2016
  • Anbudsöppning
    14/06/2016
  • Tilldelat
    28/06/2016
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ERKADO Zbigniew Kozłowski
Plats för utförande
NUTS code: PL815 Puławski
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42642100 Verktygsmaskiner för träbearbetning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,575,800.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,300,000.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
12/2016
Beskrivning

Wytworzenie i dostarczenie (wraz z opracowaniem i dostarczeniem w języku polskim dokumentacji technicznej)
do zakładu Zamawiającego, znajdującego się w m. Gościeradów, ul. Folwark 8, 23-275 Gościeradów,
kompletnej maszyny do produkcji skrzydeł drzwiowych składającej się z dwustronnej formatyzerki i
jednostronnej oklejarki do drzwi oraz automatycznego urządzenia załadowczo-rozładowczego.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/06/2016 15:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.