Publications Office of the EU
Leverans av tekniskt material till luftfartyg som levereras till 1:a transportflygbasen - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Leverans av tekniskt material till luftfartyg som levereras till 1:a transportflygbasen

  • Publicerat
    14/06/2024
  • Tidsfrist
    27/06/2024
  • Anbudsöppning
    27/06/2024
  • Tilldelat
    03/09/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34731000 Flygplansdelar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
16,487,564.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
34
Upphandlingens referensnummer
8/2024
Beskrivning

Leverans av tekniskt material till luftfartyg som levereras till 1:a transportflygbasen

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/06/2024 10:10
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.