Publications Office of the EU
Frankrike-Fos-sur-Mer: Ljudutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Fos-sur-Mer: Ljudutrustning

  • Publicerat
    24/01/2018
  • Tidsfrist
    26/02/2018
  • Anbudsöppning
    27/02/2018
  • Tilldelat
    22/05/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ville de Fos-sur-Mer
Plats för utförande
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Köparens plats
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
32342410 Ljudutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,200,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
400,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
2018-1-1
Beskrivning

Location et installation d'équipements en son, lumières, diffusion vidéo et scène mobile pour les manifestations de l'office de Tourisme — 3 lots.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Office de tourisme de Fos-sur-Mer
Nationellt organisationsnummer: 48893643600010
Postadress: avenue Jean-Jaurès
Ort: Fos-sur-Mer Cedex
Nuts-kod: FRL04
Postnummer: 13270
Land: FRA
Kontaktperson: Direction de la commande publique
Huvudadress: https://www.achatpublic.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/02/2018 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.