Publications Office of the EU
Tillhandahållande av medicinska tjänster till det kommunala huvudkontoret för den statliga brandkåren i Warszawa - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Tillhandahållande av medicinska tjänster till det kommunala huvudkontoret för den statliga brandkåren i Warszawa

  • Publicerat
    06/03/2026
  • Tidsfrist
    08/04/2026
  • Tilldelat
    27/05/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Miasta Stolecznego Warszawy
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,676,564.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Tillhandahållandet av tjänster omfattar förebyggande undersökningar, läkarkonsultationer och vaccinationer av civilanställda och brandmän som tjänstgör vid det kommunala huvudkontoret för den statliga brandkåren i Warszawa på grundval av en remiss som utfärdats av den upphandlande myndigheten.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Cena (C) – waga kryterium 100%
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,676,564.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Petra Medica Sp. z o.o.
Postadress:
Ort: Warszawa
Postnummer: 04-329
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.