Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Brandskyddstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Brandskyddstjänster

  • Publicerat
    04/04/2022
  • Tidsfrist
    05/05/2022
  • Anbudsöppning
    09/05/2022
  • Tilldelat
    17/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СОФИЯ ОБЛАСТ
Plats för utförande
NUTS code: BG412 София
Köparens plats
NUTS code: BG412 София
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
75251110 Brandskyddstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
14,000.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
8,182.00 BGN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
МЕР-СФО/2022/013
Beskrivning

Поръчката включва дейности по поддържане и обслужване на пожароизвестителните системи (ПИС), пожарогасителните системи (ПГС) и пожарните кранове (ПК) в обектите на МЕР София област и МЕР София град, в съответствие с инструкциите за експлоатация на производителя и при спазване изискванията на нормативната уредба и е разделена на две обособени позиции, както следва:
Обособена позиция № 1 - „Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи (ПИС), пожарогасителни системи (ПГС) и пожарни кранове (ПК) в обектите на МЕР София област“;
Обособена позиция № 2 - „Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи (ПИС) в обектите на МЕР София град".

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/193789
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/05/2022 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.