Publications Office of the EU
Städtjänster på de arbetsstationer som tillhör SC APT SA Braila - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Städtjänster på de arbetsstationer som tillhör SC APT SA Braila

  • Publicerat
    09/07/2024
  • Tidsfrist
    19/08/2024
  • Anbudsöppning
    19/08/2024
  • Tilldelat
    03/10/2024
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: RO221 Brăila
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90910000 Städning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,636,560.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,635,000.00 RON
Upphandlingens referensnummer
2733861_2024PAAPD1493086
Beskrivning

Syftet med avtalet är att tillhandahålla städtjänster på de arbetsplatser som tillhör SC APT SA Braila och att utföra alla de verksamheter som anges i kravspecifikationerna och i enlighet med de skyldigheter som följer av avtalet. Den upphandlande myndigheten kommer att besvara alla begäranden om förtydliganden på ett tydligt och fullständigt sätt den elfte dagen före den fastställda tidsfristen för inlämnande av anbud. Antal dagar fram till vilka förtydliganden kan begäras innan tidsfristen för inlämnande av anbud/anbudssökande löper ut: 18 dagar före sista dag för inlämnande av anbud.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.e-licitatie.ro
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.e-licitatie.ro
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/08/2024 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Pretul ofertei
Uppskattat värde
1,636,560.00 RON
Slutligt kontraktsvärde
1,635,000.00 RON
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Astru Grup SRL
Postadress:
Ort: Braila
Postnummer: 810074
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.