Publications Office of the EU
Frankrike-Marseille: Lokalt nät - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Marseille: Lokalt nät

  • Publicerat
    20/07/2013
  • Tidsfrist
    20/09/2013
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Communauté urbaine MPM
Plats för utförande
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
32410000 Lokalt nät
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
392,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2013-104
Beskrivning

fourniture et pose d'équipements de gestion de contrôle d'acces et de distribution d'énergies pour le port de plaisance du Frioul 13007 Marseille.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Communauté urbaine Marseille Provence Métropole
Postadress: 10 place de la Joliette - les Docks, Atrium 10.7 - 1er étage - BP 48014
Ort: Marseille
Postnummer: 13567
Kontaktperson: Direction des affaires juridiques - service des marchés
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
392,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.