Publications Office of the EU
servicio de conservación y mantenimiento de diversos campos de fútbol y béisbol - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

servicio de conservación y mantenimiento de diversos campos de fútbol y béisbol

  • Publicerat
    11/06/2025
  • Tidsfrist
    11/07/2025
  • Anbudsöppning
    17/07/2025
  • Tilldelat
    29/10/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES112 Lugo
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77320000 Skötsel av idrottsplatser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
270,513.72 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2025/C003/000019
Beskrivning

servicio de conservación y mantenimiento de diversos campos de futbol y beisbol

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/07/2025 09:10
Plats för utförande
CPV-kod

77320000 - Skötsel av idrottsplatser

50000000 - Reparation och underhåll

Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: mejora oferta tepe.
Viktning (procentandel, exakt): 12
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: menor precio ofertado .
Viktning (procentandel, exakt): 35
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: oferta caucho .
Viktning (procentandel, exakt): 15
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: oferta manta germinacion .
Viktning (procentandel, exakt): 3
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: tiempo de respuesta.
Viktning (procentandel, exakt): 10
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: propuesta plan control interno calidad.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: propuesta plan de trabajo .
Viktning (procentandel, exakt): 15
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: propuesta plan gestion ambiental .
Viktning (procentandel, exakt): 5
Uppskattat värde
270,513.72 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Postadress:
Ort: LUGO
Postnummer: 27161
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.