Publications Office of the EU
ECAS 17485/2025 Servicio de comidas a domicilio. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ECAS 17485/2025 Servicio de comidas a domicilio.

  • Publicerat
    20/07/2026
  • Tidsfrist
    01/09/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ajuntament de Terrassa
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES511 Barcelona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55520000 Catering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

El objeto del contrato es la prestación del servicio de comidas a domicilio. Este servicio constituye un complemento de los servicios de atención domiciliaria del Ayuntamiento de Terrassa y consiste en la preparación previa y entrega en el domicilio de la persona usuaria de comidas equilibradas y saludables destinadas a personas con dificultades permanentes o temporales para preparar sus alimentos, ya sea por problemas de movilidad o de autonomía. Las comidas deberán adaptarse a sus necesidades y prestarse en condiciones adecuadas de calidad e higiene.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/9205334
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/9205334
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.