Publications Office of the EU
Spanien-Tarragona: Servering av skolmåltider - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Tarragona: Servering av skolmåltider

  • Aviserat
    18/03/2022
  • Beräknad publicering
    29/04/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inaktiv
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Plats för utförande
NUTS code: ES514 Tarragona
Köparens plats
NUTS code: ES514 Tarragona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55523100 Servering av skolmåltider
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,645,002.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
0072
Beskrivning

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
1,645,002.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.