Publications Office of the EU
Servicio de comedor y cafetería RTVE Cataluña (Sant Cugat) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de comedor y cafetería RTVE Cataluña (Sant Cugat)

  • Publicerat
    15/12/2023
  • Tidsfrist
    19/01/2024
  • Anbudsöppning
    22/01/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección de Compras de la Corporación de Radio y Televisión Española S.A.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55320000 Måltidsservering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,967,221.14 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
S-06823-2023
Beskrivning

Servicio de comedor y cafetería en el centro de RTVE Cataluña en Sant Cugat del Vallès

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
required
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/01/2024 14:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: CG - Criterio técnico objetivo con múltiples documentos.
Viktning (procentandel, exakt): 42
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Precio.
Viktning (procentandel, exakt): 38
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: CG - Criterio técnico subjetivo con múltiples documentos.
Viktning (procentandel, exakt): 20
Uppskattat värde
1,967,221.14 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.