Publications Office of the EU
Polen-Nowy Dwór Mazowiecki: Ansvarsförsäkringar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Nowy Dwór Mazowiecki: Ansvarsförsäkringar

  • Publicerat
    21/08/2023
  • Tidsfrist
    10/10/2023
  • Tilldelat
    03/11/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
AMW SINEVIASp. z o.o.
Plats för utförande
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Köparens plats
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66516000 Ansvarsförsäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,509,535.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,509,535.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
SVA/BZ/4620-12/2023
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz pojazdów AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, tj.:
Część zamówienia nr 1 - Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności spółki AMW SINEVIA Sp. z o. o.
Część zamówienia nr 2 - Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów będących w dyspozycji spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: AMW SINEVIASp. z o.o.
Nationellt organisationsnummer: 701-03-03-102
Postadress: ul. Paderewskiego 6
Ort: Nowy Dwór Mazowiecki
Nuts-kod: PL912
Postnummer: 05-100
Land: POL
Kontaktperson: Sylwia Nowakowska
Huvudadress: https://amwsinevia.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.