Publications Office of the EU
Polen-Lipsko: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lipsko: Läkemedel

  • Publicerat
    27/02/2014
  • Tidsfrist
    08/04/2014
  • Anbudsöppning
    08/04/2014
  • Tilldelat
    28/04/2014
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Plats för utförande
NUTS code: PL921 Radomski
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
362,493.79 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,378,963.20 PLN
Antal delkontrakt
38
Upphandlingens referensnummer
ZP/05/2014
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 38 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SIWZ).

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/04/2014 09:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.