Publications Office of the EU
Atlassian produkter med tillägg och relaterade tjänster i 2 delar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Atlassian produkter med tillägg och relaterade tjänster i 2 delar

  • Publicerat
    18/04/2025
  • Tidsfrist
    07/05/2025
  • Anbudsöppning
    07/05/2025
  • Tilldelat
    09/01/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Kassenärztliche Vereinigung Baden-Württemberg
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48000000 Programvara och informationssystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
552,895.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
KVBW_2025/04-0024_IT-ZVS
Beskrivning

Upphandling av licenser för Atlassian-produkterna Jira, Confluence, Bitbucket och Crowd samt tillhörande tjänster

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0YB5YT4MB8XZV
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0YB5YT4MB8XZV
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/05/2025 10:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.