Publications Office of the EU
Litauen-Ukmergė: Bussar för kollektivtrafik - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Ukmergė: Bussar för kollektivtrafik

  • Publicerat
    31/05/2022
  • Tidsfrist
    30/06/2022
  • Avbrutet
    10/10/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
UAB "Ukmergės autobusų parkas"
Plats för utförande
NUTS code: LT01 Sostinės regionas
Köparens plats
NUTS code: LT01 Sostinės regionas
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34121100 Bussar för kollektivtrafik
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
840,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Pirkimo objektas 4 (keturi) vnt. naujų žemagrindžių (angl. low floor) miesto tipo autobusų (transporto priemonių kodas M3CE) (toliau - transporto priemonė (ės) / autobusas (-ai)), įskaitant jų priežiūrą ir remontą autobusams suteiktų garantijų laikotarpiu, t.y. garantiniai autobusų remontai, techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugos bei negarantiniai autobusų remontai, atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų techniniams aptarnavimams bei negarantiniams autobusų remontų tiekimas, mokymas, reikalingas autobusų eksploatavimui, įranga, reikalinga autobusų diagnostikai ir remontui.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: UAB "Ukmergės autobusų parkas"
Nationellt organisationsnummer: 182770817
Postadress: Deltuvos g. 33, Ukmergė
Ort: Ukmergė
Nuts-kod: LT01
Postnummer: LT-20126
Land: LTU
Kontaktperson: Česlavas Mikelevičius
Huvudadress: https://www.ukmergesautobusai.lt
Elektroniskt via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=640774&B=PPO
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/06/2022 13:45
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
840,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.