Publications Office of the EU
Nederländerna-Rotterdam: Parkeringsmätare - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Nederländerna-Rotterdam: Parkeringsmätare

  • Publicerat
    27/07/2012
  • Tidsfrist
    03/09/2012
  • Anbudsöppning
    03/09/2012
  • Tilldelat
    08/01/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Gemeente Rotterdam
Plats för utförande
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38730000 Parkeringsmätare
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
1970712.BN.00007-2
Beskrivning

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/09/2012 10:05
Plats för utförande
CPV-kod

38730000 - Parkeringsmätare

51210000 - Installation av mätutrustning

34000000 - Transportutrustning och transporthjälpmedel

51200000 - Installation av mät-, kontroll-, test- och navigeringsutrustning

98351000 - Parkeringsförvaltning

98350000 - Kultur- och fritidstjänster

34926000 - Parkeringsledningssystem

98000000 - Andra samhälleliga och personliga tjänster

98300000 - Diverse tjänster

51000000 - Installation (utom programvara)

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Schmit Parkeersystemen BV
Postadress: Platinastraat 65
Ort: Zoetermeer
Postnummer: 2718 SZ
Land: NLD
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.