Publications Office of the EU
Portugal-Amadora: Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Amadora: Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter

  • Publicerat
    20/07/2022
  • Tidsfrist
    15/08/2022
  • Anbudsöppning
    16/08/2022
  • Tilldelat
    06/10/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Estado Maior da Força Aérea
Plats för utförande
NUTS code: PT Portugal
Köparens plats
NUTS code: PT Portugal
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,765,541.29 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Estado Maior da Força Aérea
Nationellt organisationsnummer: 600010686
Postadress: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Ort: Amadora
Nuts-kod: PT
Postnummer: 2614-506
Land: PRT
Huvudadress: www.emfa.pt
Elektroniskt via:
www.acingov.pt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/08/2022 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
3,765,541.29 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: UPAL, União Panificadora da Amadora
Postadress: R. Luís de Camões 25
Ort: Amadora
Postnummer: 2610-091
Land: PRT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.