Publications Office of the EU
Frankrike-Paris: Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Paris: Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar

  • Publicerat
    12/12/2022
  • Tidsfrist
    12/01/2023
  • Anbudsöppning
    12/01/2023
  • Tilldelat
    14/03/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
ICF Nord Est S.A. HLM
Plats för utförande
NUTS code: FR France
Köparens plats
NUTS code: FR101 Paris
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50513000 Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,138,908.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Sicf 2022 00239
Beskrivning

Contrat Multiservice

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.appelsdoffres.icfhabitat.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/01/2023 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.