Publications Office of the EU
Italien-Calcinato: Socialvård - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Calcinato: Socialvård

  • Publicerat
    02/04/2019
  • Tidsfrist
    06/05/2019
  • Anbudsöppning
    07/05/2019
  • Tilldelat
    22/05/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Comune di Calcinato
Plats för utförande
NUTS code: ITC47 Brescia
Köparens plats
NUTS code: ITC47 Brescia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85320000 Socialvård
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
150,210.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
145,692.30 EUR
Upphandlingens referensnummer
CIG 7848878B04
Beskrivning

La presente gara ha per oggetto l’affidamento in gestione del servizio di Centro di aggregazione giovanile per il periodo settembre 2019-giugno 2022.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.arca.regione.lombardia.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/05/2019 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
150,210.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
145,692.30 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: La Vela Soc. Coop. Sociale
Postadress: 25075
Ort: Nave
Postnummer: Via San Francesco
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.