Publications Office of the EU
Italien-Bari: Anläggningsarbete - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Bari: Anläggningsarbete

  • Publicerat
    12/09/2015
  • Tidsfrist
    09/11/2015
  • Tilldelat
    18/04/2016
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Agenzia Regionale per la Casa e l'Abitare — ARCA Puglia Centrale
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45000000 Anläggningsarbete
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,913,852.24 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
11,581,073.04 EUR
Upphandlingens referensnummer
638589DAF
Beskrivning

Comune di Bari quartiere San Girolamo — Lavori di costruzione di n. 1 fabbricato per complessivi n. 106 alloggi ERP.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
12,913,852.24 EUR
Slutligt kontraktsvärde
11,581,073.04 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Consorzio Italiano Costruzioni Manutenzioni (Cons Ital)
Postadress: Via Calzoni 1/3
Ort: Bologna
Postnummer: 40128
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.