Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Läkemedel

  • Tilldelat
    21/06/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: ES300 Madrid
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
437,006.86
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
168,075.60 EUR
Upphandlingens referensnummer
908/2016
Beskrivning

Suministro de medicamento Pegvosimant.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
437,006.86
Slutligt kontraktsvärde
168,075.60 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Pfizer, S.L.U.
Postadress: av. de Europa, 20-B
Ort: Alcobendas (Madrid)
Postnummer: 28108
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.