Publications Office of the EU
Italien-Comacchio (FE): Fritids-, kultur- och sporttjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Comacchio (FE): Fritids-, kultur- och sporttjänster

  • Publicerat
    16/10/2014
  • Tidsfrist
    15/12/2014
  • Anbudsöppning
    16/12/2014
  • Tilldelat
    31/12/2014
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Comune di Comacchio
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
442,622.94 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
440,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
cig 58354540fb
Beskrivning

Gestione dei servizi turistici del Comune di Comacchio.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/12/2014 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
442,622.94 EUR
Slutligt kontraktsvärde
440,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Associazione di imprese tra Cogetour e Abbondanti Viaggi
Postadress: Strada Statale Romea 6
Ort: Comacchio
Postnummer: 44022
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.