Publications Office of the EU
Ramavtal om leverans av diverse livsmedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Ramavtal om leverans av diverse livsmedel

  • Publicerat
    07/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Tidsfrist
    07/09/2026
  • Anbudsöppning
    07/09/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: RO125 Mureş
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15800000 Diverse livsmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,501,004.10 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
4323209/2026/21084/04.08.2026
Beskrivning

Diverse livsmedelsförsörjningsavtal AC kommer att svara tydligt och fullständigt på alla förfrågningar den elfte dagen före tidsfristen för inlämnande av anbud. Antal dagar fram till vilka förtydliganden kan begäras innan tidsfristen för inlämnande av anbud/anbudssökande löper ut 18 dagar.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.e-licitatie.ro
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.e-licitatie.ro
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/09/2026 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.