Publications Office of the EU
Zakup liczników zdalnego odczytu trójfazowych, specjalnych, przeznaczonych do instalacji w układach pomiarowych kategorii A, B3, B2, B1 i C2 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup liczników zdalnego odczytu trójfazowych, specjalnych, przeznaczonych do instalacji w układach pomiarowych kategorii A, B3, B2, B1 i C2

  • Tilldelat
    15/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
PGE Dystrybucja S.A.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL814 Lubelski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38551000 Energimätare
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,173,000.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Przedmiotem Zamówienia jest dostawa liczników zdalnego odczytu trójfazowych, specjalnych, przeznaczonych do instalacji w układach pomiarowych kategorii A, B3, B2, B1 i C2

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
2,173,000.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Elmess Metering Sp.z o.o.
Postadress:
Ort: Zgierz
Postnummer: 95-100
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.