Publications Office of the EU
KONKURRENS nr 76/2023 FÖR STROVOLOS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS KONKURRENSERING OCH INSTALLATION AV NYA SÄTTNINGAR - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

KONKURRENS nr 76/2023 FÖR STROVOLOS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS KONKURRENSERING OCH INSTALLATION AV NYA SÄTTNINGAR

  • Publicerat
    19/01/2024
  • Tidsfrist
    26/01/2024
  • Anbudsöppning
    26/01/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Δήμος Στροβόλου
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39111200 Teaterfåtöljer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
800,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
76/2023
Beskrivning

KONKURRENS nr 76/2023 FÖR STROVOLOS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS MUNICIPALITETS KONKURRENSERING OCH INSTALLATION AV NYA SÄTTNINGAR

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6558758
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6558758
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/01/2024 11:30
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
800,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.