Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Detektions- och analysutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Detektions- och analysutrustning

  • Publicerat
    10/05/2021
  • Tidsfrist
    07/06/2021
  • Anbudsöppning
    07/06/2021
  • Tilldelat
    27/09/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Plats för utförande
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Köparens plats
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38430000 Detektions- och analysutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
27,121.95 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
PN-36/21
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/06/2021 09:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.