Publications Office of the EU
CY-Nicosia: Läkemedel som verkar på nervsystemet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CY-Nicosia: Läkemedel som verkar på nervsystemet

  • Tilldelat
    11/02/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: CY000 Κύπρος
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
24,872.90
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
367,253.10 EUR
Upphandlingens referensnummer
Φ.Υ. 13.25.02.10.146
Beskrivning

Προμήθεια φαρμάκων παθήσεων του νευρικού συστήματος.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
24,872.90
Slutligt kontraktsvärde
367,253.10 EUR
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.