Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Bandage - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Bandage

  • Publicerat
    21/12/2022
  • Tidsfrist
    16/01/2023
  • Anbudsöppning
    01/02/2023
  • Tilldelat
    12/05/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Gerencia Asistencial de Atención Primaria - Servicio Madrileño de Salud
Plats för utförande
NUTS code: ES300 Madrid
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33141113 Bandage
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,367,836.70 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
532,840.23 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
14
Upphandlingens referensnummer
A/SUM-046138/2022
Beskrivning

Suministro de collarines cervicales semirrígidos, esparadrapos, férulas aluminio-espuma y vendas con destino a los Centros de Atención Primaria del Servicio Madrileño de Salud.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Gerencia Asistencial de Atención Primaria - Servicio Madrileño de Salud
Nationellt organisationsnummer: Q2801817D
Postadress: C/ San Martin de Porres nº 6
Ort: MADRID
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28035
Land: ESP
Kontaktperson: Unidad de Contratación Administrativa
Huvudadress: https://contratos-publicos.comunidad.madrid/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/02/2023 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.