Publications Office of the EU
Tyskland-Berlin: Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Berlin: Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster

  • Publicerat
    28/02/2020
  • Tidsfrist
    30/03/2020
  • Tilldelat
    29/06/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Berliner Bäder-Betriebe (BBB) – Anstalt des öffentlichen Rechts
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE30 Berlin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
BBB-2020-0039
Beskrivning

Fachplanung- Technische Gebäudeausrüstung Anl. Gr. 1-8 Sanierung Stadtbad Charlottenburg Neue Halle.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabeplattform.bwb.de/NetServer/TenderingProcedureDetails?function=_Details&TenderOID=54321-Tender-1707ca532b3-50e6d6763379a0d8
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Kannewischer Ingenieurbüro AG
Postadress:
Ort: Cham
Postnummer:
Land: CHE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.