Publications Office of the EU
Italien-Cuneo: Diverse medicinktekniska produkter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Cuneo: Diverse medicinktekniska produkter

  • Publicerat
    14/11/2017
  • Tidsfrist
    15/12/2017
  • Anbudsöppning
    19/12/2017
  • Tilldelat
    28/12/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ASL CN1
Plats för utförande
NUTS code: ITC16 Cuneo
Köparens plats
NUTS code: ITC16 Cuneo
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,596,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
14,252,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
6898282
Beskrivning

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: ASL CN1
Postadress: Via Carlo Boggio 12
Ort: Cuneo
Nuts-kod: ITC16
Postnummer: 12100
Land: ITA
Kontaktperson: dott.ssa Laura Carignano
Huvudadress: www.aslcn1.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/12/2017 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.