Publications Office of the EU
Tillhandahållande av reservdelar och reparationstjänster för tio (tio) tjänstebilar som ägs av det statliga företaget i delstaten Gabrovos nordcentrala statliga företag – det statliga skogsbruksföretaget Bolyarka i Veliko Tarnovo under en period av tolv kalendermånader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Tillhandahållande av reservdelar och reparationstjänster för tio (tio) tjänstebilar som ägs av det statliga företaget i delstaten Gabrovos nordcentrala statliga företag – det statliga skogsbruksföretaget Bolyarka i Veliko Tarnovo under en period av tolv kalendermånader

  • Publicerat
    05/05/2025
  • Tidsfrist
    03/06/2025
  • Anbudsöppning
    05/06/2025
  • Tilldelat
    03/07/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО "БОЛЯРКА"
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BG321 Велико Търново
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
45,000.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
490654
Beskrivning

Föremålet för tilldelningen av detta offentliga kontrakt är tillhandahållande av reservdelar och reparationstjänster för tio (tio) tjänstebilar som ägs av det nordcentrala statliga företaget vid det statliga företaget i delstaten Gabrovo - TP State Forestry Bolyarka of Veliko Tarnovo under en period av tolv kalendermånader.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/490654
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://app.eop.bg/today/490654
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/06/2025 12:00
Tilldelningsmetod
Критерий за определяне на икономически най-изгодната оферта е най-ниска цена
Uppskattat värde
45,000.00 BGN
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ЕТ МОТОТЕХНИКА - ХРИСТО ХРИСТОВ
Postadress:
Ort: гр. Велико Търново
Postnummer: 5000
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.