Publications Office of the EU
Fourniture de produits d'entretien, d'articles associés brosserie, droguerie et sacs poubelle de voirie pour la Ville de Saint-Étienne, le Centre Communal d'Action Sociale et Saint-Étienne Métropole - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits d'entretien, d'articles associés brosserie, droguerie et sacs poubelle de voirie pour la Ville de Saint-Étienne, le Centre Communal d'Action Sociale et Saint-Étienne Métropole

  • Publicerat
    14/08/2024
  • Tidsfrist
    01/10/2024
  • Anbudsöppning
    01/10/2024
  • Tilldelat
    14/01/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ville de Saint Etienne
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRK25 Loire
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39830000 Rengöringsmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,538,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
24AOO-641
Beskrivning

Cette consultation lancée par un groupement de commandes. L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande sans minimum avec un maximum annuel par lot par membre du groupement. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les candidats peuvent proposer une variante sur le lot 1, sous réserve de répondre à l'offre de base. Les variantes ne sont pas autorisées sur les autres lots

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=53729
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=53729
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/10/2024 13:00
Köpare
Tribunal administratif de Lyon
Centre Communal d'Action Sociale
Tribunal administratif de Lyon
SAINT-ETIENNE METROPOLE
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.