Publications Office of the EU
Polen-Białystok: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Białystok: Läkemedel

  • Publicerat
    17/01/2015
  • Tidsfrist
    23/02/2015
  • Anbudsöppning
    23/02/2015
  • Tilldelat
    20/03/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
7,684,890.34 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
7,736,412.04 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
86
Upphandlingens referensnummer
DA-ZP-252-1/15
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniony został w Załączniku nr 1 do siwz.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/02/2015 10:10
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.