Publications Office of the EU
Italien-Rom: Analysapparatur - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Italien-Rom: Analysapparatur

  • Publicerat
    21/06/2023
  • Tidsfrist
    25/07/2023
  • Anbudsöppning
    26/07/2023
  • Tilldelat
    21/12/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ISPRA - Istituto Superiore per la Protezione e la Ricerca Ambientale
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: IT Italia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38432000 Analysapparatur
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
737,704.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
733,473.84 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
03/23/PA AGP GAR
Beskrivning

Öppet förfarande över gemenskapströskeln för tilldelning av vetenskaplig utrustning till laboratorierna vid det nationella centrumet för ISPRA:s nationella laboratorienätverk inom ramen för NRRP-projektet ”EMBRC-UP”, uppdelat i 3 delar – CIG Lotti: 1) 9881542A6A
] 2) 98862664CA 3) 9886319088

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_ispra
Ort: Roma
Nuts-kod: ITI43
Land: ITA
Huvudadress: http://www.isprambiente.gov.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/07/2023 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.