Publications Office of the EU
Frankrike-Neuilly-sur-Seine: Asbestsaneringsarbete - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Neuilly-sur-Seine: Asbestsaneringsarbete

  • Tilldelat
    13/07/2017
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ville de Neuilly-sur-Seine
Plats för utförande
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Köparens plats
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45262660 Asbestsaneringsarbete
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,800,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2017-42
Beskrivning

Travaux de retrait des matériaux et produits contenant de l'amiante et du plomb dans les bâtiments communaux de la Ville de Neuilly-sur-Seine — Lot 1: Désamiantage.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.