Publications Office of the EU
E-Bilbao: Polisbilar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Bilbao: Polisbilar

  • Publicerat
    04/06/2011
  • Tidsfrist
    11/07/2011
  • Tilldelat
    07/09/2011
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34114200 Polisbilar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
332,203.39 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
385,398.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
114000000059
Beskrivning

Servicios especiales de la unidad de policía.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
332,203.39 EUR
Slutligt kontraktsvärde
385,398.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Quick Rent, S.L.
Postadress: Pol.Ind. Murtazar, s/n PAB
Ort: Bedia (Bizkaia)
Postnummer: 48390
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.