Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Farmaceutiska lösningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zagreb: Farmaceutiska lösningar

  • Publicerat
    25/10/2018
  • Tidsfrist
    28/11/2018
  • Anbudsöppning
    28/11/2018
  • Tilldelat
    28/12/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu
Plats för utförande
NUTS code: HR Hrvatska
Köparens plats
NUTS code: HR Hrvatska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33692000 Farmaceutiska lösningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
880,000.00 HRK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
879,920.00 HRK
Upphandlingens referensnummer
NAB-MV-22/18
Beskrivning

Hranjiva otopina za trombocite.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/11/2018 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
880,000.00 HRK
Slutligt kontraktsvärde
879,920.00 HRK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Jasika d.o.o.
Postadress: Dolenica 55
Ort: Zagreb-Lučko
Postnummer: 10250
Land: HRV
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.