Publications Office of the EU
Frankrike-Lyon: Programvara för bibliotek - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Lyon: Programvara för bibliotek

  • Tilldelat
    23/05/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ville de Lyon
Plats för utförande
NUTS code: FRK26 Rhône
Köparens plats
NUTS code: FRK26 Rhône
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48160000 Programvara för bibliotek
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
800,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
A8bi01-L
Beskrivning

Maintenance, acquisition de nouvelles licences et prestations associées pour le progiciel portfolio et logiciels associés (Mondo, Pc, Zones, In Media).

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
800,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Bibliomondo France
Postadress: 31 rue De Reuilly
Ort: Paris
Postnummer: 75012
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.