Publications Office of the EU
Tjeckien-Brno: Motorfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Tjeckien-Brno: Motorfordon

  • Publicerat
    07/06/2019
  • Tidsfrist
    11/07/2019
  • Anbudsöppning
    11/07/2019
  • Tilldelat
    05/08/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ústavní soud
Plats för utförande
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34100000 Motorfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
537,100.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
535,227.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Dodávka automobilu střední třídy

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/profil/ustavnisoud
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/07/2019 13:15
Plats för utförande
CPV-kod

34100000 - Motorfordon

34110000 - Personbilar

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
537,100.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
535,227.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Agrotec, a.s.
Postadress:
Ort: Hustopeče
Postnummer:
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.