Publications Office of the EU
Sverige-Linköping: Reklam och marknadsföring - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Linköping: Reklam och marknadsföring

  • Publicerat
    25/08/2023
  • Tidsfrist
    25/09/2023
  • Anbudsöppning
    26/09/2023
  • Tilldelat
    20/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
AB Stångåstaden
Plats för utförande
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Köparens plats
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79340000 Reklam och marknadsföring
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
5,550,000.00 SEK
Upphandlingens referensnummer
23/92
Beskrivning

Uppdraget är ett ramavtal avseende digitala marknadsföringstjänster.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=affkvhmuqq&GoTo=Tender
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/09/2023 00:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
5,550,000.00 SEK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Consid AB
Postadress: Lillsjöraden 22
Ort: JÖNKÖPING
Postnummer: 553 20
Land: SWE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.