Publications Office of the EU
Frankrike-Grenoble: Uthyrning av fordon för personbefordran med förare - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Grenoble: Uthyrning av fordon för personbefordran med förare

  • Publicerat
    20/12/2023
  • Tidsfrist
    05/02/2024
  • Anbudsöppning
    06/02/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
universite grenoble alpes
Plats för utförande
NUTS code: FRK24 Isère
Köparens plats
NUTS code: FRK24 Isère
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
960,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
23FSA045
Beskrivning

accord-Cadre de Location d'autocars avec chauffeur pour le transport d'étudiants et de personnels au départ du département de l'isère (principalement l'agglomération grenobloise)

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2443121&orgAcronyme=f2h
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/02/2024 09:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.