Publications Office of the EU
Rumänien-Târgu Mureș: Operationsinstrument - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-Târgu Mureș: Operationsinstrument

  • Publicerat
    08/04/2022
  • Tidsfrist
    06/05/2022
  • Anbudsöppning
    06/05/2022
  • Tilldelat
    24/05/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Plats för utförande
NUTS code: RO125 Mureş
Köparens plats
NUTS code: RO125 Mureş
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33162200 Operationsinstrument
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,066,100.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,999,968.00 RON
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
4323209/2022/8751/04.04.2022
Beskrivning

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Nationellt organisationsnummer: 4323209
Postadress: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Ort: Targu Mures
Nuts-kod: RO125
Postnummer: 540136
Land: ROU
Kontaktperson: Achim Simona
Huvudadress: www.spitalmures.ro
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/05/2022 15:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.