Publications Office of the EU
Österrike-Salzburg: Snickeriarbeten - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Österrike-Salzburg: Snickeriarbeten

  • Publicerat
    25/01/2018
  • Tidsfrist
    06/03/2018
  • Anbudsöppning
    06/03/2018
  • Tilldelat
    05/04/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Land Salzburg
Plats för utförande
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Köparens plats
NUTS code: AT32 Salzburg
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45421000 Snickeriarbeten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
290,999.15 EUR
Upphandlingens referensnummer
20603-B3/224/302-2018
Beskrivning

Bautischlerarbeiten für Böden, Wände, Decken für den Sporthallenausbau des Landesberufsschulheimes Walserfeld in 5071 Wals, Schulstraße 7.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/03/2018 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
290,999.15 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Strabag AG
Postadress: Ortenburgerstraße 27
Ort: Spittal an der Drau
Postnummer: 9800
Land: AUT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.