Publications Office of the EU
Lettland-Riga: Byggtekniska konstruktionstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettland-Riga: Byggtekniska konstruktionstjänster

  • Publicerat
    20/12/2022
  • Tidsfrist
    17/01/2023
  • Anbudsöppning
    17/01/2023
  • Tilldelat
    21/02/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Plats för utförande
NUTS code: LV00 Latvija
Köparens plats
NUTS code: LV00 Latvija
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
31,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
LVC 2022/148/AC
Beskrivning

Valsts galvenā autoceļa E67/A7 Rīga - Bauska - Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,80 - 25,00 km (Ķekavas apvedceļa) izbūve izdalītā ceļa P4 izbūves būvprojekta minimālā sastāvā izstrāde

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Nationellt organisationsnummer: 40003344207
Postadress: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Ort: Rīga
Nuts-kod: LV00
Postnummer: LV - 1050
Land: LVA
Kontaktperson: Jolanta Inga Brasa
Huvudadress: https://www.lvceli.lv
Elektroniskt via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/92959
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/01/2023 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
31,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: AS Ceļuprojekts
Postadress: Murjāņu iela 7A
Ort: Rīga
Postnummer: LV 1024
Land: LVA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.