Publications Office of the EU
Bulgarien-Kozloduy: Servrar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Kozloduy: Servrar

  • Publicerat
    10/03/2023
  • Tidsfrist
    06/04/2023
  • Anbudsöppning
    07/04/2023
  • Tilldelat
    08/06/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Plats för utförande
NUTS code: BG313 Враца
Köparens plats
NUTS code: BG313 Враца
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48820000 Servrar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
198,270.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
128,000.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
51007
Beskrivning

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/276726
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/04/2023 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
198,270.00 BGN
Slutligt kontraktsvärde
128,000.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: АСАП ЕООД
Postadress: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Ort: гр. София
Postnummer: 1612
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.