Publications Office of the EU
U.S.A. PROVINCE OF VICENZA C/O OF THE MUNICIPALITY OF TREGNAGO - Skoltransporttjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

U.S.A. PROVINCE OF VICENZA C/O OF THE MUNICIPALITY OF TREGNAGO - Skoltransporttjänster

  • Publicerat
    15/05/2024
  • Tidsfrist
    18/06/2024
  • Tilldelat
    25/09/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
PROVINCIA DI VICENZA
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
942,756.50 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
672,897.50 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

VICENZAS TILLFÄLLIGHET PÅ grund av TREGNAGOS MUNICIPALITET – ÖPPET TELEMATISKT FÖRFARANDE OM SKOLANS TRANSPORTTJÄNSTENS TILLFÖRLITLIGHET under skolåren 2024/25–2025/26–2026/27–2027/28–2028/29 med möjlighet till förnyelse för ytterligare två skolår

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
942,756.50 EUR
Slutligt kontraktsvärde
672,897.50 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: CONSORZIO EUROBUS VERONA SOCIETA' COOPERATIVA
Postadress:
Ort: Verona
Postnummer: 37135
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.