Publications Office of the EU
Italien-Rom: Allmän organisationsrådgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Allmän organisationsrådgivning

  • Tilldelat
    19/07/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Sogesid S.P.A
Plats för utförande
NUTS code: ITI43 Roma
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79411000 Allmän organisationsrådgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
664,262.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizi di supporto tecnico per la gestione, la sorveglianza, il monitoraggio e la verifica della documentazione a supporto della spesa sostenuta da Sogesid S.p.A. per l'attuazione del progetto Mettiamoci in RIGA - Rafforzamento Integrato Governance Ambientale a valere sul PON "Governance e Capacità Istituzionale" 2014-2020

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
664,262.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ACG Auditing & Consulting Group S.r.l
Postadress:
Ort: Terni
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.